Cancun i Isla Mujeres – nasza relacja wideo

Pozostajemy dalej w temacie Meksyku, tym razem mamy coś dla osób, które zamiast analizować zdjęcia, wolą pooglądać relacje wideo. Rozpoczynamy cykl, krókich wideo zapisków z naszej podróży po  Meksyku i Belize.

Oczywiście pełny plan wycieczki po Meksyku oraz najważniejsze wskazówki znajdziecie we wcześniejszych postach, filmiki stanowią jedynie inspirację. Mam nadzieję, że choć trochę zmotywują Was do podróży.

2 dni w Cancun i Isla Mujeres – relacja wideo

Na pierwszy ogień idzie Cancun i Isla Mujeres. To pierwsze miasta, które odwiedziliśmy zaraz po przylądowaniu do Meksyku. Cancun stanowi dobrą bazę wypadową w najróżnieszejsze miejsca Jukatanu. Samo miasto i Zona hotelara, nie mają za wiele do zaoferowania (nasza subiektywna opinia) więc warto pierwszego dnia wykupić bilet na katamaran/ water taxi – by popłynąć na cudowną Wyspę Kobiet.

Oczywiście w obu miejscach, będziecie mieć dostęp do cudownych plaż i błękitnej wody. Jeśli czas Wam na to pozowoli, warto zresetować się po przylocie, odespać, wyleczyć jet laga i naładować baterię na dalsze zwiedzanie, a wierzcie nam Meksyk ma bardzoooo dużo do zaoferowania.

 

 

Pełny opis wycieczki znajdziesz w artykule poniżej:

Cancun i Isla Mujeres – Poradnik po Meksyku cz.1

Leave A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.