WSPÓŁPRACA

współpraca z blogerem

Podróżowanie jest naszą pasją, która działa jak narkotyk i sprawia, że z każdym wywczasem chcemy odkrywać jeszcze więcej. Podróże kształcą, jednak jak wiadomo, ta nauka jest dość kosztowna, dlatego z chęcią nawiązujemy współprace z różnymi firmami, dzięki którym optymalizujemy koszty wyprawy.

Rodzajów współpracy może być wiele, do każdej z propozycji staramy się podchodzić indywidualnie z szacunkiem do marki i naszych czytelników. Zależy nam, abyśmy czerpali obustronne korzyści.

Jeśli chcesz, aby Twój produkt pojawił się na naszym blogu, napisz do nas, a my zastanowimy się jak formę współpracy możemy nawiązać.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

artykul

NAPISZEMY ARTYKUŁ

W naszych relacjach, często opisujemy metody transportu, wybierane miejsca noclegowe czy produkty, które ułatwiają nam zwiedzanie i relacjonowanie wywczasu. Twoja marka, może się pojawić w którejś z relacji. Wszystkie artykuły są dodatkowo wspierane w social media.

testy - recenzja

NAPISZEMY RECENZJĘ

Lubimy odkrywać nowe miejsca, dlatego jeśli chcesz abyśmy odwiedzili Waszą miejscówkę i opisali ją na łamach naszego bloga, napisz do nas. 

Możemy również przetestować sprzęt i opowiedzieć o nim na łamach bloga.

test-sprzet

PRZYGOTUJEMY WYWCZAS

Jeśli podobają Ci się nasze podróże i atrakcje, które odkrywamy, możemy przygotować podobny plan szyty na miarę Twoich potrzeb. Napisz do nas gdzie chciałbyś pojechać, a my zaplanujemy dla Ciebie aktywny plan zwiedzania.

organizacja

OPOWIEMY HISTORIĘ NA ŻYWO

Po każdej podróży jesteśmy bogatsi w doświadczenie, którymi chętnie się dzielimy w większym gronie amatorów podróży. Jeśli planujesz spotkanie, które nawiązuje do podróżowania, zaproś nas, z chęcią opowiemy o wywczasie.

megafon

PRZETESTUJEMY SPRZĘT

W każdej podróży korzystamy z różnych gadżetów turystycznych, sprzętu fotograficznego i innych przedmiotów. Jeśli masz produkt, który chciałbyś przetestować w trakcie naszych wypraw, daj nam znać.  Zabierzemy go z nami w podróż, zrobimy zdjęcia i opiszemy, jak przydał nam się w trakcie kolejnego wywczasu. 

Hand writing of Travel stuff.

ZREALIZUJEMY TWÓJ POMYSŁ

Jesteśmy otwarcie na różne propozycje współpracy, które łączą się z naszą pasją do podróży. Jeśli masz pomysł na zupełnie inny projekt, daj nam znać.

Dlaczego warto z nami współpracować:

Doświadczenie w pisaniu treści do Internetu:

Od 3 lat specjalizujemy się w pisaniu artykułów poradnikowych. Najpierw był to treści SEO tworzone na zamówienie różnych dużych marek, dziś te umiejętności wykorzystujemy pisząc artykuły na bloga.

 

Doświadczenie w podróżowaniu na własną rękę:

Przez ostatnie 6 lat udało nam się wspólnie odwiedzić 20 państw. Każda wyprawa była organizowana na własną rękę, bez pomocy biur podróży. Sami dobieramy najciekawsze atrakcje i przygotowujemy aktywny plan zwiedzania.

Ambitny plan na podróże (IV kwartał 2018)

Już niedługo powiemy więcej o naszym projekcie „SKOK W BOK”. Szczegóły zdradzimy już wkrótce.

Czasnawywczas to nie tylko odkrywanie ładnych miejsc! Lubimy dzielić się naszymi odkryciami i ciekawostkami, które publikujemy na naszych kanałach. Wierzymy, że warto edukować przyszłych wywczasowiczów, by nie popełniali tych samych błędów lub by odkrywali równie piękne miejsca comy. Dlatego na naszych kanałach znaleźć można masę ciekawostek i praktycznych rzeczy, bo wierzymy, ze każdy jest w stanie zaplanować wywczas na własną rękę.

Współpracowaliśmy z

wywczas-wspolprace

Przykładowe realizacje

ARTYKUŁ PORADNIKOWY 
Artykuł napisany na prośbę jednego z wydawców, który agreguje różnego rodzaju ubezpieczenia turystyczne.

TEST PRODUKTU
Przykładowa recenzja sprzętu, który mieliśmy okazje testować przez 2 tygodnie.

RECENZJA
Przykład naszej recenzji i subiektywna opinia na temat jakości podróży polskim Pendolino.

RECENZJA
Artykuł napisany na prośbę firmy zajmującej się pomocą w odzyskiwaniu odszkodowania od lnii lotniczych.

RELACJA WIDEO
Krótki filmik z naszego zimowego wyjazdu, który odbył się dzięki wygranej w konkursie Interhome.pl

(Visited 2 271 times, 1 visits today)