WSPÓŁPRACA

współpraca z blogerem

Podróżowanie jest naszą pasją, która działa jak narkotyk i sprawia, że z każdym wywczasem chcemy odkrywać jeszcze więcej. Podróże kształcą, jednak jak wiadomo, ta nauka jest dość kosztowna, dlatego z chęcią nawiązujemy współprace z różnymi firmami, dzięki którym optymalizujemy koszty wyprawy.

Rodzajów współpracy może być wiele, do każdej z propozycji staramy się podchodzić indywidualnie z szacunkiem do marki i naszych czytelników. Zależy nam, abyśmy czerpali obustronne korzyści.

Jeśli chcesz, aby Twój produkt pojawił się na naszym blogu, napisz do nas, a my zastanowimy się jak formę współpracy możemy nawiązać.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

artykul

NAPISZEMY ARTYKUŁ

W naszych relacjach, często opisujemy metody transportu, wybierane miejsca noclegowe czy produkty, które ułatwiają nam zwiedzanie i relacjonowanie wywczasu. Twoja marka, może się pojawić w którejś z relacji. Wszystkie artykuły są dodatkowo wspierane w social media.

testy - recenzja

NAPISZEMY RECENZJĘ

Lubimy odkrywać nowe miejsca, dlatego jeśli chcesz abyśmy odwiedzili Waszą miejscówkę i opisali ją na łamach naszego bloga, napisz do nas. 

Możemy również przetestować sprzęt i opowiedzieć o nim na łamach bloga.

test-sprzet

PRZYGOTUJEMY WYWCZAS

Jeśli podobają Ci się nasze podróże i atrakcje, które odkrywamy, możemy przygotować podobny plan szyty na miarę Twoich potrzeb. Napisz do nas gdzie chciałbyś pojechać, a my zaplanujemy dla Ciebie aktywny plan zwiedzania.

organizacja

OPOWIEMY HISTORIĘ NA ŻYWO

Po każdej podróży jesteśmy bogatsi w doświadczenie, którymi chętnie się dzielimy w większym gronie amatorów podróży. Jeśli planujesz spotkanie, które nawiązuje do podróżowania, zaproś nas, z chęcią opowiemy o wywczasie.

megafon

PRZETESTUJEMY SPRZĘT

W każdej podróży korzystamy z różnych gadżetów turystycznych, sprzętu fotograficznego i innych przedmiotów. Jeśli masz produkt, który chciałbyś przetestować w trakcie naszych wypraw, daj nam znać.  Zabierzemy go z nami w podróż, zrobimy zdjęcia i opiszemy, jak przydał nam się w trakcie kolejnego wywczasu. 

Hand writing of Travel stuff.

ZREALIZUJEMY TWÓJ POMYSŁ

Jesteśmy otwarcie na różne propozycje współpracy, które łączą się z naszą pasją do podróży. Jeśli masz pomysł na zupełnie inny projekt, daj nam znać.

Dlaczego warto z nami współpracować:

Doświadczenie w pisaniu treści do Internetu:

Od 3 lat specjalizujemy się w pisaniu artykułów poradnikowych. Najpierw był to treści SEO tworzone na zamówienie różnych dużych marek, dziś te umiejętności wykorzystujemy pisząc artykuły na bloga.

 

Doświadczenie w podróżowaniu na własną rękę:

Przez ostatnie 6 lat udało nam się wspólnie odwiedzić 20 państw. Każda wyprawa była organizowana na własną rękę, bez pomocy biur podróży. Sami dobieramy najciekawsze atrakcje i przygotowujemy aktywny plan zwiedzania.

Ambitny plan na podróże (IV kwartał 2018)

Już niedługo powiemy więcej o naszym projekcie „SKOK W BOK”. Szczegóły zdradzimy już wkrótce.

Czasnawywczas to nie tylko odkrywanie ładnych miejsc! Lubimy dzielić się naszymi odkryciami i ciekawostkami, które publikujemy na naszych kanałach. Wierzymy, że warto edukować przyszłych wywczasowiczów, by nie popełniali tych samych błędów lub by odkrywali równie piękne miejsca comy. Dlatego na naszych kanałach znaleźć można masę ciekawostek i praktycznych rzeczy, bo wierzymy, ze każdy jest w stanie zaplanować wywczas na własną rękę.

Współpracowaliśmy z

wywczas-wspolprace

Przykładowe realizacje

PRESS TRIP
Współpracujemy z organizacjami turystycznymi i biurami promocji regionów. Przykładem jest 2 dniowa wycieczka po Wieliczce oraz 4 dni w przepięknym kurorcie Turracher Hohe w Austrii.

TEST PRODUKTU 
Współpracujemy z wiodącymi firmami z branży technologicznej. W podróż zabieramy najnowsze sprzęty, testujemy obiektywy, kamerki i inne gadżety, które ułatwiają nam podróżowanie. Testowaliśmy m.in. najnowszy model Huawei p20 Lite i Pro, Olympus OM-D E-M5 Mark II, DJI Osmo Pocket.

PANEL na ASP - POL' AND' ROCK 2019
Wspólnie z mBank i innymi podróżnikami, wzięliśmy udział w panelu podróżniczym, który odbył się na scenie ASP na największym Festiwalu Pol' and' Rock (Woodstock). Przed wydarzeniem mogliśmy też porozmawiać o podróżowaniu na żywo w Onet Rano.

SESJA PRODUKTU W PLENERZE
W nasze podróże zabieramy ze sobą produty, by zrobić im zdjęcie w ciekawym otoczeniu. Zdjęcia są często tylko na użytek firmy, część z nich publikujemy też na naszym Instagramie
Przykładowe sesje dla marki Helly Hansen (współpraca z eobuwie) sprzęt outdoorowy Utendoors, plecaki i obuwie Salomon, produkt Orange Flex, projekt SlowRoad z Mazda CX5

RELACJA WIDEO
Tworzymy relacje na Instagramie oraz VLOGI. Duża część relacji jest zapisana na @czasnawywczas
Krótki VLOG z naszego zimowego wyjazdu do Turracher Hohe w Austrii
(współpraca z biurem promocji regionu Austria.info)

RELACJA Z WYDARZENIA
Współpraca z Accor Hotels, gdzie uczestniczyliśmy w specjalnym wydarzeniu promującym akcję #DiscoverLocal. Przygotowaliśmy rozbudowaną relację na Instagram Stories oraz artykuł