WSPÓŁPRACA

Podróżowanie jest naszą pasją, która działa jak narkotyk i sprawia, że z każdym wywczasem chcemy odkrywać jeszcze więcej. Podróże kształcą, jednak jak wiadomo, ta nauka jest dość kosztowna, dlatego z chęcią nawiązujemy współprace z różnymi firmami, dzięki którym optymalizujemy koszty wyprawy.

Rodzajów współpracy może być wiele, do każdej z propozycji staramy się podchodzić indywidualnie z szacunkiem do marki i naszych czytelników. Zależy nam, abyśmy czerpali obustronne korzyści.

Jeśli chcesz, aby Twój produkt pojawił się na naszym blogu, napisz do nas, a my zastanowimy się jak formę współpracy możemy nawiązać.

Co możemy dla Ciebie zrobić:

artykul

NAPISZEMY ARTYKUŁ

W naszych relacjach, często opisujemy metody transportu, wybierane miejsca noclegowe czy produkty, które ułatwiają nam zwiedzanie i relacjonowanie wywczasu. Twoja marka, może się pojawić w którejś z relacji. Wszystkie artykuły są dodatkowo wspierane w social media.

testy - recenzja

NAPISZEMY RECENZJĘ

Lubimy odkrywać nowe miejsca, dlatego jeśli chcesz abyśmy odwiedzili Waszą miejscówkę i opisali ją na łamach naszego bloga, napisz do nas. 

Możemy również przetestować sprzęt i opowiedzieć o nim na łamach bloga.

test-sprzet

PRZYGOTUJEMY WYWCZAS

Jeśli podobają Ci się nasze podróże i atrakcje, które odkrywamy, możemy przygotować podobny plan szyty na miarę Twoich potrzeb. Napisz do nas gdzie chciałbyś pojechać, a my zaplanujemy dla Ciebie aktywny plan zwiedzania.

organizacja

OPOWIEMY HISTORIĘ NA ŻYWO

Po każdej podróży jesteśmy bogatsi w doświadczenie, którymi chętnie się dzielimy w większym gronie amatorów podróży. Jeśli planujesz spotkanie, które nawiązuje do podróżowania, zaproś nas, z chęcią opowiemy o wywczasie.

megafon

PRZETESTUJEMY SPRZĘT

W każdej podróży korzystamy z różnych gadżetów turystycznych, sprzętu fotograficznego i innych przedmiotów. Jeśli masz produkt, który chciałbyś przetestować w trakcie naszych wypraw, daj nam znać.  Zabierzemy go z nami w podróż, zrobimy zdjęcia i opiszemy, jak przydał nam się w trakcie kolejnego wywczasu. 

Hand writing of Travel stuff.

ZREALIZUJEMY TWÓJ POMYSŁ

Jesteśmy otwarcie na różne propozycje współpracy, które łączą się z nasza pasją do podróży. Jeśli masz pomysł na zupełnie inny projekt, daj nam znać.

Dlaczego warto z nami współpracować:

Doświadczenie w pisaniu treści do Internetu:

Od 3 lat specjalizujemy się w pisaniu artykułów poradnikowych. Najpierw był to treści SEO tworzone na zamówienie różnych dużych marek, dziś te umiejętności wykorzystujemy pisząc artykuły na bloga.

 

Doświadczenie w podróżowaniu na własną rękę:

Przez ostatnie 6 lat udało nam się wspólnie odwiedzić 20 państw. Każda wyprawa była organizowana na własną rękę, bez pomocy biur podróży. Sami dobieramy najciekawsze atrakcje i przygotowujemy aktywny plan zwiedzania.

Ambitny plan na podróże (IV kwartał 2018)

Już niedługo powiemy więcej o naszym projekcie „SKOK W BOK”. Szczegóły zdradzimy już wkrótce.

czas-na-wywczas-w-liczbach

Współpracowaliśmy z

partnerzy

Przykładowe realizacje

ARTYKUŁ PORADNIKOWY 
Artykuł napisany na prośbę jednego z wydawców, który agreguje różnego rodzaju ubezpieczenia turystyczne.

TEST PRODUKTU
Przykładowa recenzja sprzętu, który mieliśmy okazje testować przez 2 tygodnie.

RECENZJA
Przykład naszej recenzji i subiektywna opinia na temat jakości podróży polskim Pendolino.

RECENZJA
Artykuł napisany na prośbę firmy zajmującej się pomocą w odzyskiwaniu odszkodowania od lnii lotniczych.

RELACJA WIDEO
Krótki filmik z naszego zimowego wyjazdu, który odbył się dzięki wygranej w konkursie Interhome.pl

(Visited 1 144 times, 1 visits today)