PARTNERZY WYPRAWY

W naszą podróż zabieramy też sporo przedmiotów, które ułatwią nam podróżowanie, funkcjonowanie w nowym środowisku i relacjonowanie naszych doświadczeń. Poznajcie naszych partnerów!

PARTNERZY WYPRAWY

Globalny producent najwyższej klasy smartfonów, tabletów, wearables i notebooków. Podczas naszej podróży będziemy mieli okazję przetestować tablet oraz najnowszy model smartfon Huawei Mate 20 (Pro). Sami nie możemy się doczekać testów, bo na rynku aż huczy od pozytywnych opinii.

Marka odzieżowa, której kolekcje to esencja casualowego stylu – klasyczne formy, stonowane kolory, dbałość o najwyższą jakość oraz wykonanie. Skierowana jest do osób ceniących sportową nonszalancję, wysoką jakość oraz wygląd, w którym liczy się komfort i osobowość. Ubrania marki Volcano, pomogą przetrwać nam mroźne dni nad Bajkałem i w Mongolii.

Firma, która produkuje wysokiej jakości rozwiązania dla elektroniki użytkowej. Znajdziesz tu szeroką ofertę powerbanków, specjalistyczne akumulatory żelowe, baterie do elektronarzędzi i zasilacze awaryjne UPS. Dzięki Green Cell,  jesteśmy pewni, że nasz sprzęt w trakcie podróży zawsze będzie naładowany. Testy sprzętu; baterii, adaptera i powerbanka, pojawią się niedługo na naszym blogu.

Firma zajmuje się projektowaniem, programowaniem i produkcją dedykowanych rozwiązań technologiczno- informatycznych w urządzeniach mobilnych. W ofercie Vasco Electronics znajdziesz m.in. tłumacze mowy, słowniki elektroniczne, urządzenia dla podróżujących. Jeden z nich uratuje nam życie w Rosji, Chinach, Korei i Japonii, będzie naszym prywatnym tłumaczem podróży.

Największe w Polsce laboratorium fotograficzne oraz sklep ze sprzętem fotograficznym. Mając tyle zdjęć, aż żal trzymać je wszystkie na karcie, dlatego dzięki współpracy stworzymy fotoksiążkę z najlepszymi momentami podróży.

PARTNERZY MEDIALNI

Polskie pismo podróżniczo-reporterskie skupiające, znajdziesz tutaj teksty znakomitych autorów oraz zdjęcia doskonałych fotografów. Kontynenty, informują o najciekawszych premierach książkowych reportersko-podróżniczych, recenzują nowości oraz przedpremierowe fragmenty dzieł autorów polskich i światowych. Łamy magazynu otwarte są dla młodych i debiutujących pisarzy, reporterów, podróżników.

Najstarszy polski miesięcznik podróżniczo-reportażowy, ukazujący się od 1948. Poznaj Świat to miesięcznik, który uzależnia od czytania i podróży. Przyświeca mu idea, by czytelnik wiedział, co widzi. Pokazuje cały świat z polskiego punktu widzenia. Koncentruje się na różnorodność relacji, twierdząc, że Świat jest piękny 🙂 Poznaj Świat!

Serwis i blog, który pomaga ludziom na całym świecie odnaleźć się w świecie rekrutacji, kariery zawodowej i motywacji. Na ich stronie znajdziecie szereg porad od najlepszych ekspertów oraz kreator CV, który pozwoli Ci przygotować najlepszy zestaw dokumentów rekrutacyjnych. Znajdziesz tam też nasz artykuł o Sabbatical 🙂